Dancehall (zač. a mír. pokr.) s Tess
Praha 1 Vícedenní kurz TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Dancehall Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Tereza "Tess" Veberová

Tereza "Tess" Veberová

Tanci jsem se začala věnovat už v 6 letech. Nejprve jsem se zabývala tancem Disco dance v tanečním centru MOVE 21 v Českých... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Základem je pevná ČISTÁ OBUV, KTERÁ NEDĚLÁ ŠMOUHY!!! Co se týče oblečení, tak cokoli v čem se budete cítit dobře... (tepláky nebo elasťáky + tílko nebo naopak volnější triko)

O kurzu

V rámci dancehallového týdne si protáhnete a zpevníte tělo, naučíte se taneční choreografii a odnesete si spoustu nových kroků a pohybů, které se vám budou na letních party hodit víc než kdy jindy. :)

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé tanečníky.

Kurz učí Tereza "Tess" Veberová Tereza "Tess" Veberová

Tanci jsem se začala věnovat už v 6 letech. Nejprve jsem se zabývala tancem Disco dance v tanečním centru MOVE 21 v Českých Budějovicích, odkud pocházím. Pár let poté mi to už nestačilo a ovlivnil mě jiný styl - Street dance, kterému jsem se věnovala v taneční skupině Break Beat, později NG dance crew (České Budějovice). Po několika zkušenostech jako lektor a choreograf jsem se rozhodla jít dál a následně odešla do Prahy. V Praze jsem několik let tančila v Dance Academy Prague by Yemi A.D. pod vedením Zizoe a byla součástí JAD people.

Dancehallu jsem se začala věnovat cca. před 4 roky, navštěvovala jsem různé workshopy a open classy. Až tehdy jsem objevila, co mě opravdu naplňuje a dělá šťastnou. Tento taneční styl mě zcela pohltil a dá se říct, že jsem našla sama sebe. Aktivně se dancehallu věnuji 2-3 roky, během kterých jsem navštívila několik českých i zahraničních eventů (Skillz dem up, BIG UP camp Spain,…), samozřejmě nesměla chybět i cesta na Jamajku, kterou pravidelně navštěvuji, kde se vzdělávám i vystupuji.

Také organizuji dancehallové workshopy s tanečníky ze zahraničí, kteří nám mimo jiné pomáhají více pochopit danou kulturu. Dále organizuji pravidelné open classy v Praze.