High Heels (zač. a mír. pokr.) s Alinou
Praha 2 Pravidelná lekce Pouze pro ženy TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad High Heels Začátečníci + Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Alina Kosmos

Alina Kosmos

Narodila jsem se 9.6.1996 a původně jsem z Kyjeva. Má taneční cesta začala na Ukrajině v největší taneční škole Myway... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Oblečte se tak, abyste se sami sobě líbily a zároveň se cítily pohodlně. Můžete být i lehce víc vymóděné :) než na běžný trénink (legíny, kraťásky, sukně, topy...). Důležité je pořídit si pohodlné boty, podpatek nemusí být moc vysoký. Pro udržení rovnováhy je lepší, když boty nemají vysokou platformu (podrážku). Ideálni jsou taneční boty - latinky nebo kozačky, kotníkové kozačky.

O kurzu

Pro koho je kurz určený

Začátečnice a mírně pokročilé, ženy a dívky od 15 let (po dohodě možno i mladší).  Mužům je v tomto kurzu vstup zakázán. :)


Náplň kurzu

Jak už název kurzu napovídá, čeká nás tanec na podpatcích. Začneme pěkně pomalu a od začátku - tedy chůze, pózování, jednoduché taneční pohyby a choreografie. Proto se nemusí bát přihlásit na kurz i slečny, které si na podpatkách nejsou úplně jisté. V průběhu kurzu si vyzkoušíme ruzné styly tanečních choreografií, tancovaných na podpatcích - sexy dance, kabaret, swing, latino, vogue.


Průběh lekce

Lekce začíná zahřátím (warm up), následuje krátké posilování, chůze na podpadcích, choreografie, na závěr stretching.

Kurz učí Alina Kosmos Alina Kosmos

Narodila jsem se 9.6.1996 a původně jsem z Kyjeva. Má taneční cesta začala na Ukrajině v největší taneční škole Myway Dance Centre, kde jsem byla studentkou nejlepších tanečních lektorů Ukrajiny. V České republice jsem od roku 2014. 10 let tancuji Street Dance a 3 roky jsem lektorkou MTV Dance, Girly Hip-hop a tance pro začátečníky.

Navštěvovala jsem lekce mnoha světových tanečníků z Los Angeles, Evropy i Asie (Kaelynn "KK" Harris, Ian Eastwood, Tony Tsar, Lia Kim, Lyle Beniga, Dytto, Les Twins, Kenzo Alvares a další).

Tanec pro mě není jen sport, ale taky filozofie. Podle mě se díky tanci stáváme lepší a silnější. Věřím, že se každý může naučit tančit a dokážu vám to na mých lekcích. :)