Jarní kurz Bachata Fusion pro dámy začátečnice až mírně pokročilé
Praha 5 Pravidelná lekce Pouze pro ženy Bachata Fusion Prague Bachata Začátečníci + Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Bachata Fusion Prague

Bachata Fusion Prague - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečnice až mírně pokročilé tanečnice.

Tanya Rambousková

Tanya Rambousková

Tanci a sportu se věnuji od 13 let. Účast v tanečních skupinách (koncerty, vystoupení, tvorba vlastních choreografií... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Vezměte si oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Pokud nejste zvyklá na podpatky, můžete začít i bez nich. Doporučuji zkoušet tanec na podpatcích, pomůže vám to v práci s rovnováhou, při točkách a při použití ladné chůze, a zároveň vám podpatky dodají větší eleganci.

O kurzu

Co se na tomto kurzu naučíte?

  • Základní kroky, variace kroku
  • Základy bodymovement (vlny, ramena, boky)
  • Točky, jak držet rovnováhu
  • Seznameni se stylem Bachata + Fusion a hudbou


V kurzu se naučíme nejen základní kroky a otočky, ale také to, jak máme do hudby používat ruce v propojení s kroky. V průběhu kurzu je budeme opakovat a vylepšovat variace o nové prvky pohyby boků, použití rukou.

Průběh lekce

Na začátku lekce se rozhýbeme a protáhneme, naučíme se základní kroky a otočky, postupně přidáme další prvky.


Co to je Bachata Fusion?

V dnešní době slýcháme názvy jako bachata urbana, bachata moderna, bachata nueva, bachatango a původní bachatu dominikánskou. Tyto a další bychom si dovolili zahrnout pod pojem bachata fusion :) Jelikož nejde o to jak se to jmenuje, ale to aby taneční vyjádření odpovídalo hudbě. Určitě tanečník jednoho "stylu" nebude sedět když budou hrát jiný. Fusion tedy znamená spojení, kombinace základního rytmu bachaty a jejích kroků v propojení s jinými tanečními styly jako je například: reggaeton, RNB style, zouk a další.

 

Kurz učí Tanya Rambousková Tanya Rambousková

Tanci a sportu se věnuji od 13 let. Účast v tanečních skupinách (koncerty, vystoupení, tvorba vlastních choreografií atd....).Tanya je lektor Dance & Fitness, učím od roku 2011.
Tanci a se věnuji již od svých třinácti let, už na základní škole si založila vlastní taneční skupinu, prošla několika tanečními skupinami a soutěži především street dance a moderní tanec. Sport a tanec mě doprovází celý život, u něj jsem zůstala i dodnes. Vyzkoušela jsem různé taneční styly (od contemporary, moderní tanec, street dance až po latinu (salsa, bachata, merengue, zouk, reggaeton atd.) a zůstala u nejoblibenějších programů, vyučuji Fit Latin Dance a taneční styl Reggaeton, Bachata Fusion ladies style.
Tanec se snažim předávat jako celek. Nejen techniku, kroky a počitání, ale práci s citěním hudby, vnímáním vlastního těla. Kombinace tance a fitness neskutečně mě baví, a proto spojuji tyhle dvě skvělé aktivity pro duši a tělo a ráda se dělím radosti z pohybu s ostatnimi. Ačkoliv prošla jsem různymi tanečnimi styly, v současnosti se zaměřuji především na svůj nejoblibnější taneční styl Reggaeton a Bachata. Kromě tance také vyučuji cvičení z řady Body & Mind jako je Bodybalance a funkční strečink (komplexní cvičení).

Své znalosti a dovednosti dál rozšiřuji a vzdělávám se v oblasti tance a fitness, navštěvují workshopy, kongresy zahraničních i českých lektorů.
Motto: Tanec a pohyb zvládne každý!

Hodnocení tanečníků
(2x)

Michaela F. , 7. 2. 2020

Hodina i Tanya byla super. Už se zase těšíme na středu!

Radka B. , 1. 10. 2020

Kurz se mi moc líbil a splnil má očkávání. Jsem spokojená

Podobné kurzy

Soukromé lekce bachaty

Soukromé lekce bachaty

Bachata Všechny úrovně Soukromé lekce
Soukromé lekce bachaty

Individualní termín podle domluvy s lektorem

5 lekcí × 60 minut

Ostrovní 17, Praha 1

Lektor Ilyas & Anastasia, taneční škola CORE DANCE Prague Bachata Academy by Ilyas & Anastasia

3 500 Kč
Zobrazit kurz