K-pop (zač. a mír. pokr.) s Hayley - pětidenní kurz
Praha 2 Vícedenní kurz TŠ Voilà K-Pop Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà

TŠ Voilà - taneční škola

Hayley

Hayley

Jmenuji se Hayley a je mi 20 let. Vášeň pro tanec jsem měla už odmala, ale věnuji se mu oficiálně od mých 13 let, kdy jsme... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Základem je pevná čistá obuv, která nedělá na podlaze šmouhy. Co se týče oblečení, tak cokoli, v čem se budete cítit dobře.

O kurzu

Slevy při včasném přihlášení!

  • platba do 15.6. - 690 Kč
  • platba do 31.7. - 790 Kč
  • při pozdější platbě platí plná cena

K-pop jakožto taneční styl čerpá ze všech tanečních stylů, které známe, proto pokud si někdo není jistý, co by ho mohlo bavit, nebo by si jen chtěl zkusit něco nového, pak by pro něj tento kurz mohl byt velmi zajímavou zkušeností. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak ty z vás, kdo už se k-popu nějakou dobu věnujete.

Kurz učí Hayley Hayley

Jmenuji se Hayley a je mi 20 let. Vášeň pro tanec jsem měla už odmala, ale věnuji se mu oficiálně od mých 13 let, kdy jsme se spolu s mojí náhodně sestavenou skupinou zúčastnili K-pop contestu. I přes postup do finálního kola se situace zvrtla, nedostavili jsme se a skupina se poté rozpadla. Po dlouhém hledáním členek do zcela nové skupiny jsme v roce 2015 vytvořili Monster crew a doteď fungujeme. V tomtéž roce jsme se účastnili K-pop contestu a vyhráli cenu sympatie od diváků. V roce 2016 jsme se rozhodli jít znovu a vyhráli první místo v kategorii performance. Byly jsme nesmírně šťastné a dojalo nás to k slzám. Od té doby děláme různé covery a můžete nás vidět vystupovat na nejrůznějších akcích jako festivaly, kluby, svatby atd.