Latinsko-americké tance pro ženy (zač. a mír. pokr.)
Praha 1 Jednodenní seminář Pouze pro ženy TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Společenské tance Začátečníci + Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Marcela Šmrhová

Marcela Šmrhová

Už v předškolním věku jsem se začala věnovat gymnastice. Tento sport jsem si velmi zamilovala. Gymnastikou jsem strávila... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Taneční oblečení, boty na přezutí, pití.

O kurzu

Čeká vás Samba, Chacha, Rumba a Jive - vše v sólovém provedení. Workshop vhodný pro začínající a mírně pokročilé tanečnice.

Kurz učí Marcela Šmrhová Marcela Šmrhová

Už v předškolním věku jsem se začala věnovat gymnastice. Tento sport jsem si velmi zamilovala. Gymnastikou jsem strávila mnoho krásných let, zúčastnila jsem se velkého množství soutěží a nasbírala cenné zkušenosti, které jsem později zúročila v tanci.

Do světa tanečního sportu jsem se dostala shodou náhod, nicméně jeho vášeň a elegance mne okamžitě uchvátily. Nejdříve jsem tančila v Tanečním klubu Pelhřimov, poté jsem přestoupila do STK Praha. Kromě tanečního sportu jsem se postupně začala věnovat také jazzovému tanci, lindy hopu a akrobacii. Tančila jsem v česko-ruském seskupení Boogiecats, které mě dovedlo až do švédského Herrangu na celosvětově proslulý Herrang Dance Camp, tančila jsem pod vedením Terry Brock, Kathrine Kramer a mnoha dalších nesmírně inspirujících pedagogů a choreografů. Několik let jsem byla tanečnicí Zig – Zagu, taneční skupiny, se kterou jsem si zatančila například ve filmu České televize Rytmus v patách nebo v americkém velkofilmu Red Tails. Díky zálibě v kombinování žánrů jsem se seznámila s gymnastou Petrem Novákem a společně jsme se stali finalisty MČR Czech Dance Masters s choreografií You and Me.

Kromě tance jako takového se hodně věnuji choreografii, a proto také ráda učím soutěžní skupiny... zde ukázka poslední choreografie:
https://www.youtube.com/watch?v=N9OdDONSET8

Hodnocení tanečníků
(1x)

Kateřina S., 5. 2. 2020

Lekce retrojivu se mi moc líbila. Lektorka byla báječná, milá, motivující, výborná tanečnice. Jen jsme tam byly docela napěchované (mnoho zájemkyň o tanec).

Podobné kurzy

Individuální výuka standardních tanců

Individuální výuka standardních tanců

Společenské tance Všechny úrovně Soukromé lekce
Individuální výuka standardních tanců

Individualní termín podle domluvy s lektorem

4 lekce × 45 minut

Náměstí Republiky 8, Praha

Lektor Vít Domorád & Simona Tejcová, taneční škola COOL DANCE

3 000 Kč
Zobrazit kurz