ONLINE VIDEOKURZ - Akrojóga (modul "STŮJ")
Online Otevřená lekce (openclass) AkroOba Jóga Začátečníci + Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

AkroOba

AkroOba - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Tento modul lze použít pro úplné začátečníky, ale je lepší mít alespoň nějaké zkušenosti třeba s L-base (cvičením v leže).

Káťa a Honza (AkroOba)

Káťa a Honza (AkroOba)

Jsme Káťa a Honza a s akrojógou se setkáváme již dlouhodobě – v cirkusových skupinách Chůdadlo a Candentis Scaena, na... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Pohodlné oblečení, podložku a dostatek místa

O kurzu

Co je vlastně akrojóga?

Akrojóga je založena na fyzickém cvičení ve dvojici – kombinuje různé jógové a akrobatické techniky. Díky ní se můžete krásně protáhnout, zaposilovat si a společně se pobavit. Akrojóga se dá cvičit kdekoliv a kdykoliv, strávíte u toho příjemné, zábavné chvilky a ještě u toho spálíte společně pár kalorií.

Vyzkoušejte akrojógu třeba se svojí drahou polovičkou. Můžete cvičit společně doma, nemusíte chodit do fitka a ještě budete trávit čas společně. Neznamená to ovšem, že by akrojóga nebyla určená pro lidi s jiným než partnerským vztahem. Neváhejte oslovit kamarádku, kamaráda, sourozence, nebo třeba svoje děti, či rodiče. Kdokoliv do toho s vámi půjde, jsme si jistí, že spolu strávíte krásné chvíle v objetí akrojógy.

Modul STŮJ

Naučte se 16 základních pozic ve stoje ve 4 týdnech. Každý týden vám do e-mailu přijde jedno naše video, kde se zaručeně naučíte něco nového. Tento modul lze použít pro úplné začátečníky, avšak je lepší už trochu mít nějaké zkušenosti třeba s L-base (cvičením v leže).  

V průběhu této doby máte možnost se s námi až 2x spojit v případě, že vám něco nebude jasné, nebo s něčím budete mít problémy. Rádi vám v takovém případě pomůžeme prostřednictvím online konzultace.

Kurz učí Káťa a Honza (AkroOba) Káťa a Honza (AkroOba)

Jsme Káťa a Honza a s akrojógou se setkáváme již dlouhodobě – v cirkusových skupinách Chůdadlo a Candentis Scaena, na workshopech, individuálních lekcích, kurzech, vlastních trénincích, a těsně před karanténou i v lekcích pro fitnes centrum Inner Vibe.  Protože jsme se toho už hodně naučili, rádi bychom se o to podělili i s vámi a věříme, že si s námi (a svým akroparťákem) kromě skvělého cvičení užijete i spoustu zábavy! 

Káťa

Od dětství se věnuji tanci a pohybu. Vystudovala jsem pedagogiku tance na HAMU a od prvního ročníku jsem vedla všemožné kroužky tance a pohybu pro děti a dospělé. Od studentských let spolupracuji s různými uměleckými skupinami a v posledních letech k mé nejoblíbenější disciplíně patří práve akrojóga a párová akrobacie. Trénujeme několikrát týdně, chodíme na workshopy, lekce a sami se vzděláváme.

Honza

Od dětských let jsem se věnoval pohybu, ačkoliv jsem to hodně střídal – basketbal, atletika, plavání, gymnastika – u gymnastiky jsem nakonec zůstal a na střední škole si udělal cvičitelský kurz.
Mezitím jsem se zamiloval do divadla, začal hrát v několika ochotnických spolcích, a odtud už byl jen krok k cirkusovým uměním, kterým se věnuji dodnes – ať už ve vlastní skupině Candentis Scaena či v jiných spřátelených skupinách.