Pole dance se stretchingem (středně pokročilí) s Alex
Praha 4 Pravidelná lekce Pole Heaven Pole dance Středně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Pole Heaven

Pole Heaven - taneční škola

Alex Kalousová

Alex Kalousová

Alex se věnuje pole dance od roku 2012 a od roku 2013 vyučuje. Po necelém roce se zúčastnila Mistrovství ČR v kategorii... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Na začátku lekce při rozcvičce a při závěrečném protahování oceníte dlouhé nebo 3/4 legíny, tričko nebo i mikinu. Stejně tak se mohou hodit návleky na lýtka. Pro samotný trénink potom budete potřebovat sportovní top/podprsenku a kraťásky, začátečníci můžou přes top nosit tílko nebo tričko.

Oblečení na tyči klouže, proto s narůstající pokročilostí budete opravdu na samotný trénink nosit pouze kraťásky a sportovní top. Nezapomeňte si pití a ručník.

O kurzu

Pole Dance neboli tanec na tyči se pomalu dostává do povědomí jako tanečně sportovní disciplína. Kombinuje ladné pohyby se silovou akrobací a ne nadarmo se říká, že je to to nejzábavnější posilování. Přijďte si pole dance vyzkoušet sami a uvidíte. Ale pozor, je silně návykový! 

 

Náplň kurzu

Kombinovaná lekce pro středně pokročilé až pokročilé. Po klasickém tréninku bude pokračovat ještě 30 minut stretchingu, abychom zlepšovali flexibilitu pro další pokročilé triky.

Lekce bude probíhat podle zdatnosti kurzistek. Budeme opakovat triky předchozích levelů a dělat jejich nové kombinace. Zaměříme se na triky, které vám nejdou a určitě bude i prostor pro triky na přání.

 

Pro koho je kurz určen
Kurz je určen středně pokročilým kurzistkám. Podmínkou jsou zvlátnuté triky Gemini, scorpio, inverted V, superman. 

 

Jak to vypadá na lekci?

Kurz učí Alex Kalousová Alex Kalousová

Alex se věnuje pole dance od roku 2012 a od roku 2013 vyučuje. Po necelém roce se zúčastnila Mistrovství ČR v kategorii profesionálů, kde skončila v semifinále. O rok později tuto kategorii vyhrála. Je pečlivou lektorkou s individuálním přístupem ke každé své kurzistce. Mimo to je matkou dvou dětí.

Úspěchy
1. místo na MČR pole art 2019 v kategorii Masters 40+
1. místo na Paalsport 2019 (Holandsko) v kategorii Masters 40+
1. místo na MČR pole art 2018 v kategorii Masters 40+
2. místo na MČR pole art 2018 v kategorii Doubles
1. místo na Esensai Championship 2018 v Polsku
1. místo na MČR pole art 2017 v kategorii Doubles
1. místo na Pole Theatre Switzerland v kategorii Comedy
a další

Vzdělání
Pole Dance Academy 2013
Pole Dance Instructor (akreditace MŠMT), EPDF 2019