Popping | pro začátečníky a mírně pokročilé s Inou
Praha 2 Pravidelná lekce TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Poppin Začátečníci + Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečníky a mírně pokročilé, pro dospělé a teenagery od 13 let (po dohodě možno i mladší).

Ilona Ina Bradáčová

Ilona Ina Bradáčová

Do tanečního sálu jsem poprvé nahlédla v 11 letech a už v té době mě tanec úplně pohltil. Dnes se tancování věnuji již asi... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Tepláky nebo kraťasy, jakékoli triko nebo košile a pevná čistá obuv, která nedělá na podlaze šmouhy.

O kurzu

Náplň kurzu

Lekce by vám měli dát základní znalosti o tanečním stylu jménem Poppin'. Naučíte se techniku, feeling a dostanete potřebné rady "jak na to".


Průběh lekce

Jelikož má Poppin' velmi mnoho kroků a pohybů, každou lekci bych vám rád předal část z toho. Samozřejmě vše bude hlavně o základech. Jednotlivé pohyby si vysvětlíme nejdříve pomalu a postupně budeme zrychlovat. Na konci každé lekce spojím kroky do krátké "vazby". Tu pak můžete ukázat rodičům nebo kamarádům.

Kurz učí Ilona Ina Bradáčová Ilona Ina Bradáčová

Do tanečního sálu jsem poprvé nahlédla v 11 letech a už v té době mě tanec úplně pohltil. Dnes se tancování věnuji již asi dvanáctým rokem, velmi aktivně se mu však věnuji poledních 7 let. Během těchto let jsem měla možnost vyzkoušet si mnoho různých tanečních stylů, ale nakonec jsem zůstala u Street Dance, za kterého jsem si nejvíc zamilovala Poppin´, Lockin´, Hype a Hip Hop.

Pravidelně se účastním mnoha streetových workshopů, kurzů a soustředění, kde se učím od těch nejlepších lektorů jak z České republiky, tak ze zahraničí. Stejně tak se zúčastňuji battlů a dalších tanečních soutěží.

Když jsem dovršila 18 let, mohla jsem své taneční zkušenosti a dovednosti začít předávat dál jako lektorka. Mimo jiné jsem čtyři roky učila Street Dance a Hip hop v Domě dětí a mládeže v Praze 9 a již šestým rokem učím jak začátečníky, tak pokročilé v taneční škole Voila. Také se několik let organizačně a jako lektorka podílím na tanečním táboře pro DDM Horní Počernice.

Tanečníci, od kterých jsem se učila:
Linda Rančáková, Tomáš Smička, Martina Pirná, Pitkin, Miro Olšavský, Wahe Akopjan, Matěj a Michal Zvarovi, Adam Klempár, Adamito, Angel Pop, Petr Ježek, T-Boy, Spunky, Zizoe, Sabina Škodová, Svatka Kobzová, Tomáš Pražák, Jaja Vankova, Allan Lemaja (BRA), Nobru (BRA), U-Gin (GER), Jun Quemado (USA), Babson (FRA), Miguel Zarate (USA), Pacman (USA), Catarine (BRA)

Působila jsem v tanečních skupinách Crash Dance a UniQue. Momentálně tančím se Street Force Project a BDS Academy.

Tanec je pro mě vším, věnuji mu všechen svůj volný čas a vkládám do něj celé své srdce a veškerou energii. Tanec beru jako vyjádření svých emocí, nálady a pocitů. Snažím se v tanci stále vzdělávat a získávat nové zkušenosti, abych vše pak mohla předat dál. Nejdůležitější je pro mě milovat to, co dělám.