Mažoretky EXPLOZE Praha (pokročilí)
Praha 8 Pravidelná lekce EXPLOZE Mažoretkový sport Pro pokročilé

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

EXPLOZE

EXPLOZE - taneční škola

Lenka Kotvová

Lenka Kotvová

Přes 20 let se aktivně věnovala tanci, 14 let z toho závodně. Několikanásobná Mistryně České republiky, vítězka mezinárodních... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Přiléhavé oblečení, piškoty, pití, svačinu

O kurzu

Pořádně to roztočíme! Doslova. Naučíme tě správně roztočit tvé tělo i náčiní. Moderní mažoretkový sport se od toho klasického liší asi jako hokej a fotbal. Nečekej tedy žádné uniformy a pochody! Ve třpytivých dresech (jaké nosí i krasobruslařky nebo moderní gymnastky) budeš předvádět své závodní choreografie plné tance, švihů, otoček – a to vše pod roztočenou hůlkou hozenou až 15 metrů vysoko. K takové úrovni se ale musíme společně dopracovat. Na tréninkách proto klademe důraz na baletní a gymnastickou průpravu, učíme se triky s jednou i dvěma hůlkami, děláme zábavné efekty s pompony. Nejvíce času trávíme ve velké formaci, největší dříče a talenty ovšem necháváme zářit i ve výběrových sólech, duích a miniformacích.

Kurz je určen pro tanečnice narozené v roce 2008 a dříve.

Kurz učí Lenka Kotvová Lenka Kotvová

Přes 20 let se aktivně věnovala tanci, 14 let z toho závodně. Několikanásobná Mistryně České republiky, vítězka mezinárodních pohárovek, II. Vicemistryně Evropy a II. Vicemistryně světa v moderním mažoretkovém sportu. Od roku 2009 vede vlastní závodní skupinu EXPLOZE Praha, která se dlouhodobě drží na republikové špičce a reprezentuje ČR na evropských šampionátech.

S oblibou Lenka zastává i pozici choreografky, její sestavy získávají speciální ocenění. Navzdory týmovému sportu respektuje u svých svěřenkyň individuální tempo rozvoje. Klade důraz na podporu etiky, fair-play a zdravého sebeobrazu.