MTV dance (mír. a stř. pokr.) s Alinou
Praha 2 Pravidelná lekce TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad MTV Dance Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Alina Kosmos

Alina Kosmos

Narodila jsem se 9.6.1996 a původně jsem z Kyjeva. Má taneční cesta začala na Ukrajině v největší taneční škole Myway... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Základem je pevná čistá obuv, která nedělá na podlaze šmouhy. Co se týče oblečení, tak cokoli, v čem se budete cítit dobře... (tepláky nebo elasťáky + tílko nebo naopak volnější triko).

O kurzu

Pro koho je kurz určený

Mírně a středně pokročilí tanečníci (tanci se věnují minimálně půl roku), ženy a dívky od 14 let (po dohodě možno i mladší). Ačkoli je kurz určený primárně pro ženy, mohou se přihlásit i muži.


Náplň kurzu

V kurzu se naučíte základní i pokročilejší pohyby, prvky, izolace těla, vnímat hudbu a procvičíme i pohybovou pamět. :)


Průběh lekce

Lekce začíná zahřátím (warm up), následuje procvičení základních kroků jednotlivých tanečních stylů, posilování, nácvik choreografie a na závěr protažení. Výuka probíhá v rychlejším tempu než v kurzu pro začátečnice a mírně pokročilé.

Kurz učí Alina Kosmos Alina Kosmos

Narodila jsem se 9.6.1996 a původně jsem z Kyjeva. Má taneční cesta začala na Ukrajině v největší taneční škole Myway Dance Centre, kde jsem byla studentkou nejlepších tanečních lektorů Ukrajiny. V České republice jsem od roku 2014. 10 let tancuji Street Dance a 3 roky jsem lektorkou MTV Dance, Girly Hip-hop a tance pro začátečníky.

Navštěvovala jsem lekce mnoha světových tanečníků z Los Angeles, Evropy i Asie (Kaelynn "KK" Harris, Ian Eastwood, Tony Tsar, Lia Kim, Lyle Beniga, Dytto, Les Twins, Kenzo Alvares a další).

Tanec pro mě není jen sport, ale taky filozofie. Podle mě se díky tanci stáváme lepší a silnější. Věřím, že se každý může naučit tančit a dokážu vám to na mých lekcích. :)