Salsa & Bachta Ladies pro začátečnice (Praha)
Praha 1 Pravidelná lekce Pouze pro ženy Salsa Dance Salsa Bachata Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Salsa Dance

Salsa Dance - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečnice, pouze pro dámy

Martina Anton (Salsa-Dance)

Martina Anton (Salsa-Dance)

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze.... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Na sebe pohodlné sportovnější oblečení - legíny, tílko, tričko apod a s sebou boty s hladkou podrážkou na přezutí. Tenisky, balerinky, latinky. Ne - lodičky, sandále, ostré podpatky.

O kurzu

Srdečně vás zveme na lekce pro ženy, dívky i dámy - tvarujeme postavu tancem, aneb ať nejen při tanci vypadáme úžasně a skvěle!
Rozvlníme boky v žhavých latinskoamerických rytmech salsy , bachaty i brazilské samby.

Co Vás čeká?

Zaměříme se na celkový styling, pohyb boků, sexy vlny a krásné ženské pohyby. Naučíte se jak propojit pohyb rukou s vašimi tanečními kroky, ať na parketě záříte a cítíte se skvěle!

Každá z nás má ten dar náherných ženských pohybů. Občas jsou zapomenuté, neobjevené ... jen je probudit. Bude nám ctí a radostí tančit společně s vámi.

Těšíme se na vás!

 

Kurz učí Martina Anton (Salsa-Dance) Martina Anton (Salsa-Dance)

Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance s dlouholetou praxí, která stála u zrodu taneční scény salsy v Praze. Aktivně působila v několika tanečních skupinách, podílela se na choreografiích mnoha tanečních projektů, založila TŠ a otevřela studio Salsa-Dance. Její školou prošli stovky budoucích tanečníků a tanečnic, z nichž se někteří později stali i lektory tance.

Působí také jako lektorka Miniškoličky, kde děti hravou formou seznamuje s prvními tanečními krůčky.