Shuffle pro začátečníky (Plzeň)
Plzeň Pravidelná lekce Kalafa’s Shuffle Shuffle Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Kalafa’s Shuffle

Kalafa’s Shuffle - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečníky.

Vaness Ďuráková

Vaness Ďuráková

Ahojas, jmenuji se Vaness, je mi 18 let, jsem z Plzně a s Shufflem jsem začala na začátku roku 2018. Neučila jsem se ale... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Boty se světlou barvou podrážky a tekutiny.

O kurzu

Přijď si zatančit a naučit se základní kroky Shuffle dance na kurz pro začátečníky!

Našimi kurzy prošlo více než 1000 spokojených tanečnic a tanečníků, takže se nemusíš bát, že by ses to s námi nenaučil/a. Doposud se všechny kurzy všem zúčastněným velmi líbily a věříme, že se s námi Shuffle nejen naučíte, ale že si ho i zamilujete :)
 


Těšíme se, až společně uděláme první krok k naučení se nejlepšího party tance na světě!

Kurz učí Vaness Ďuráková Vaness Ďuráková

Ahojas, jmenuji se Vaness, je mi 18 let, jsem z Plzně a s Shufflem jsem začala na začátku roku 2018. Neučila jsem se ale jen klasický cutting shapes, učila jsem se i Electro Swing, mám ho celkově raději,vypadá i víc ladně, proto i můj Shuffle vypadá dost uvolněně a používám u toho celé tělo včetně rukou. Ano,je to náročné, ale výsledky stojí za tu dřinu. Důvod proč jsem začala, byl takový, že to bylo čistě z hecu naučit se to a válcovat lidi na parketech a umět tancovat na písničky, které mám ráda. Tancovala jsem vždy doma před zrcadlem a učila se z Ytb tutoriálů.. o to víc času mě to stálo naučit se to a pochopit kroky sama bez pomoci někoho vedle sebe. K Kalafa's Shuffle School jsem se přidala, aby jsem lidem předala to nejlepší ze sebe a byla hrdá na to, že díky mě budou moct ostatní válet na parketu na úplně jiném levlu. Budu se snažit, aby jsi každý krok pochopil a nebylo nic odfláknuté. Jedu na 100% , nespokojím se s minimem. S Lektorkou jako jsem já, budeš bourat parkety kamkoliv jen přijdeš. Proto neváhej a přijď na trénink, budu se na vás všechny těšit. Peace.