Shuffle pro začátečníky (Praha, čtvrtek)
Praha 3 Pravidelná lekce Kalafa’s Shuffle Shuffle Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Kalafa’s Shuffle

Kalafa’s Shuffle - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečníky.

Helen (Kalafa's Shuffle)

Helen (Kalafa's Shuffle)

Ahoj! Já jsem Helen a od února 2022 vedu kurzy shufflu v Praze. V taneční škole Shuffle Kalafa sama trénuju, a to skoro... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Boty se světlou barvou podrážky a tekutiny.

O kurzu

Přijď si zatančit a naučit se základní kroky Shuffle dance na kurz pro začátečníky!

Našimi kurzy prošlo více než 1500 spokojených tanečnic a tanečníků, takže se nemusíš bát, že by ses to s námi nenaučil/a. Doposud se všechny kurzy všem zúčastněným velmi líbily a věříme, že se s námi Shuffle nejen naučíte, ale že si ho i zamilujete :) 

Těšíme se, až společně uděláme první krok k naučení se nejlepšího party tance na světě!

Jak budeš tančit?

Kurz učí Helen (Kalafa's Shuffle) Helen (Kalafa's Shuffle)

Ahoj! Já jsem Helen a od února 2022 vedu kurzy shufflu v Praze. V taneční škole Shuffle Kalafa sama trénuju, a to skoro od začátku jejího založení a furt mě to baví, takže to bude asi celkem dobrá taneční škola... Ne fakt, všechno, co ze shufflu umím, je právě díky týhle škole. Celý dětství jsem dělala gymnastiku, pak přešla ke street dance, a pak jsem objevila fesťáky a shuffle a u toho posledního už zůstala - u obojího. Vynasnažím se, aby moje lekce každýho bavily, splnily vaše očekávání a třeba nadchly tak, že už s shufflem nebudete chtít přestat a dotáhnete to do naší elitní skupiny. Budu se moc těšit na společný tréninky!