Salsa a bachata pro ženy, choreo s Veru - pětidenní kurz
Praha 2 Vícedenní kurz TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Salsa Bachata Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Veronika Veru Dušková

Veronika Veru Dušková

K tanci jsem měla velmi vřelý vztah již od útlého věku, kdy jsem s radostí navštěvovala různé druhy tanečních kroužků.... Číst více o lektorovi

O kurzu

Na letním kurzu se naučíte choreografii složenou jak ze základních, tak lehce pokročilejších kroků tanečních stylů salsa a bachata. Kromě samotných kroků se lektorka zaměří na techniku provedení a pohyb rukou, aby tanec působil ladně a žensky.

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé tanečnice.

Kurz učí Veronika Veru Dušková Veronika Veru Dušková

K tanci jsem měla velmi vřelý vztah již od útlého věku, kdy jsem s radostí navštěvovala různé druhy tanečních kroužků. Moji rodiče mne totiž při poslechu jakékoliv hudby nemohli udržet v klidu. To, že se mi tanec stane osudovým, jsem však zjistila až v roce 2013, kdy jsem se rozhodla začít navštěvovat kurzy kubánské salsy v organizaci Salsa4Water, dnešní Dance4Water. Tanci jsem rychle propadla a po následující dva roky intenzivního tančení jsem si k salse přibrala i romantickou bachatu. Má vášeň k tancování se promítla i do motivace k organizování salsa a bachata kurzů pro zahraniční studenty na ČVUT v Praze v rámci neziskové organizace ISC. Zde jsem odučila dva roky, celkově čtyři kurzy salsy a jeden kurz bachaty. Nyní jsem již 1,5 roku dobrovolníkem v organizaci Dance4Water, kde vyučuji oba tyto tance na všech úrovních.

Ráda se též účastním různých domácích a zahraničních taneční festivalů a workshopů, jako například Bachata Magic v Praze či Bachaturo ve Varšavě.

Kubánskou salsu jsem se učila od skvělých tanečníků, především u Katky Loginov, Miriam Zabuďkové z Dance4Water a jeho dalších lektorů. Bachatu jsem se učila především od tanečníků: Alex + Laura (SPA), Andrea + Silvia (IT), Daniel + Pebbles (UK), Marcelo + Belén (ARG), Pavel + Eliška (CZ), Ronald + Alba (SPA), Sergio + Beige (SPA/HU).

Věřím, že každý se může naučit tancovat, pokud přidá trochu odhodlání a chuti učit se něčemu novému. Ráda vidím, když mají mí student při hodinách úsměv na tváři a baví mě sledovat, jak rostou a zlepšují se. To je pak pro mne největší odměna na světě.

Těším se na Vás na hodinách!