Street Dance, kardio s Klaruš - čtyřdenní kurz
Praha 1 Jednodenní seminář TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Street dance Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Klára "Klaruš" Krebesová

Klára "Klaruš" Krebesová

Tancovat jsem začala ve stepařské skupině TS Andrea v roce 2001. Největším úspěchem s touto skupinou byla účast na mistrovství... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Širší tepláky nebo kraťasy, volnější triko a pevná ČISTÁ OBUV, KTERÁ NEDĚLÁ ŠMOUHY!!!

O kurzu

Zatančíme si snadné opakující se streetové variace s cílem se pořádně zapotit a užít si zábavu. Vhodné pro začátečníky tancem nepolíbené i pro pokročilé, kteří se chtějí pomocí streetových stylů hlavně zapotit.

Kurz učí Klára "Klaruš" Krebesová Klára "Klaruš" Krebesová

Tancovat jsem začala ve stepařské skupině TS Andrea v roce 2001. Největším úspěchem s touto skupinou byla účast na mistrovství světa v německé Riese. Pak jsem okusila kouzlo street dancu, které mě již navždy pohltilo. Prošla jsem několik tanečních skupin (Echo, TS Zkrat, DAP) a objela spousty soutěží a vystoupení. Pravidelně se účastním tanečních workshopů s místními i zahraničními lektory, které jsou pro mě nejcennějším zdrojem a inspirací pro růst.

Lektoři, kteří mě nejvíce inspirovali: Katka Eichlerová, Wahe, Miss Bibi, Jaja Vaňková, Michal Černý, Anet Antošová, Nobru, Quick crew, Suga pop, Kite, Yoshie, Henri Link a mnoho dalších.

Lektorskou činnost jsem zahájila v roce 2006 ve Fitness studiu Natálie, kde jsem vedla kurz tance pro děti a dorost. V TS Zkrat jsem zaskakovala za trenérku dětské soutěžní kategorie. Od roku 2010 se věnuji tvorbě choreografií také pro amatérské tanečníky/netanečníky. V TŠ Voila působím od roku 2014.

Nyní se street dance věnuji hlavně pro své potěšení, je nedílnou součástí mého života. Tanec pro mě neznamená být nejlepší a vyhrát, znamená pro mě prožít si své pocity naplno a uvolnit se od starostí co život přinese.