Bachata pro začátečníky
Neratovice Pravidelná lekce Začni tančit Bachata Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Začni tančit

Začni tančit - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen začátečníkům. Je možné se hlásit individuálně nebo i v párech.

Tomáš Janák

Tomáš Janák

Už od dětství mě tanec přitahoval. Přesto jsme s ním začal až v dospělosti. Jde přeci o dámskou disciplínu. Neudělejte... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Pití, pohodlné oblečení a boty s čistou podrážkou (do tělocvičny je nutné se přezout). Dámy, necháváme na vás, zda zvolíte boty bez podpatku nebo s podpatkem.

O kurzu

Naučte se bachatu od začátku - tanec, který se zrodil v exotické Dominikánské republice.

 

Nejčastější obavy, které lidé mají u našich tanečních kurzů:
▪️ Nemám v těle rytmus.
▪️ Nemám partnera/ku.
▪️ Nemám oblek.


U nás oblek ani partnera nepotřebujete a rytmus vám pomůžeme objevit. Máme ho v těle všichni. Hoďte obavy za hlavu a pojďte do toho.

Kurz učí Tomáš Janák Tomáš Janák

Už od dětství mě tanec přitahoval. Přesto jsme s ním začal až v dospělosti. Jde přeci o dámskou disciplínu. Neudělejte stejnou chybu a začněte již dnes. Kde já začal? Bylo to v kubánském baru La Macumba v Praze. Neskutečná energie, radost a nadšení tam tančí proudem z jednoho tanečníka na druhého a já chtěl být jejich součástí. Následovala velká dřina v podobě i 12 hodin protančených v kuse. Navštěvoval jsem soukromě lektory. Chodil na skupinové lekce. Jezdil na zahraniční festivaly. Až jednoho dne mě v klubu oslovil pár, zda bych je nemohl učit. Nejprve jsem tomu nechtěl věřit. Já? Vždyť to ještě pořádně neumím. Jenže toto se začalo opakovat a tak jsem si řekl, že to zkusím a stal se dobrovolníkem v Dance4Water, kde jsem postupně začal učit bachatu. A jelikož jsem žil v Neratovicích a lidé mi říkali, že by rádi měli tento koníček i v našem městě a nechtělo se jim dojíždět do Prahy. Tak vznikla myšlenka projektu začni tančit a začal jsem kubánskou salsu vyučovat i v Neratovicích. Letos již to bude druhá sezóna a rád vás uvidím na našich kurzech, ať už v Praze na Dance4Water nebo Neratovicích ;)

Podobné kurzy

Soukromé lekce bachaty

Soukromé lekce bachaty

Bachata Všechny úrovně Soukromé lekce
Soukromé lekce bachaty

Individualní termín podle domluvy s lektorem

5 lekcí × 60 minut

Ostrovní 17, Praha 1

Lektor Ilyas & Anastasia, taneční škola CORE DANCE Prague Bachata Academy by Ilyas & Anastasia

3 500 Kč
Zobrazit kurz