Bachata v páru pro začátečníky
Praha 5 Pravidelná lekce Bachata Fusion Prague Bachata Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Bachata Fusion Prague

Bachata Fusion Prague - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Uvedená cena je za jednu osobu - přihlašovat se můžete i jednotlivě.

Kurz je určený jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé, kteří by si chtěli zopakovat základy a případně se naučit něco dalšího!

Tanya Rambousková & Martin Pešek

Tanya Rambousková & Martin Pešek

Tanya: Tanci a sportu se věnuji od 13 let. Účast v tanečních skupinách (koncerty, vystoupení, tvorba vlastních... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Pohodlné oblečení a boty, které nedělají šmouhy.

O kurzu

Do konce srpna je cena pouze 1300 Kč!

Co se v kurzu naučíte?

Budeme začínat od základních principů a figur, v průběhu kurzu budeme opakovat a vylepšovat o nové prvky a figury.

  • Základní kroky bachaty a jejich kombinace
  • Základy držení a použiti rukou
  •  Vedení a následovaní
  • Točky a držení rovnováhy
  • Probereme správné držení v páru, vnímání partnera/partnerky, rytmus
  • Naučíte se originální taneční figury na moderní i klasickou hudbu


Co to je Bachata Fusion?

V dnešní době slýcháme názvy jako bachata urbana, bachata moderna, bachata nueva, bachatango a původní bachatu dominikánskou. Tyto a další bychom si dovolili zahrnout pod pojem Bachata Fusion  Jelikož nejde o to jak se daný taneční styl jmenuje, ale o to aby taneční vyjádření odpovídalo hudbě. Fusion tedy znamená spojení, kombinace základního rytmu bachaty a jejích kroků v propojení s jinými tanečními styly jako je například: bachaton, reggaeton, RNB style, zouk a další.
Pojďme se tedy spolu ponořit do hudby bachaty, naučit se něco nového, zrelaxovat a poznat nové přátele.


Bachata je pro nás tím nejromantičtějším a nejkreativnějším párovým tancem!

 

Kurz učí Tanya Rambousková & Martin Pešek Tanya Rambousková & Martin Pešek

Tanya:
Tanci a sportu se věnuji od 13 let. Účast v tanečních skupinách (koncerty, vystoupení, tvorba vlastních choreografií atd....).Tanya je lektor Dance & Fitness, učím od roku 2011.
Tanci a se věnuji již od svých třinácti let, už na základní škole si založila vlastní taneční skupinu, prošla několika tanečními skupinami a soutěži především street dance a moderní tanec. Sport a tanec mě doprovází celý život, u něj jsem zůstala i dodnes. Vyzkoušela jsem různé taneční styly (od contemporary, moderní tanec, street dance až po latinu (salsa, bachata, merengue, zouk, reggaeton atd.) a zůstala u nejoblibenějších programů, vyučuji Fit Latin Dance a taneční styl Reggaeton, Bachata Fusion ladies style.
Tanec se snažim předávat jako celek. Nejen techniku, kroky a počitání, ale práci s citěním hudby, vnímáním vlastního těla. Kombinace tance a fitness neskutečně mě baví, a proto spojuji tyhle dvě skvělé aktivity pro duši a tělo a ráda se dělím radosti z pohybu s ostatnimi. Ačkoliv prošla jsem různymi tanečnimi styly, v současnosti se zaměřuji především na svůj nejoblibnější taneční styl Reggaeton a Bachata. Kromě tance také vyučuji cvičení z řady Body & Mind jako je Bodybalance a funkční strečink (komplexní cvičení).

Své znalosti a dovednosti dál rozšiřuji a vzdělávám se v oblasti tance a fitness, navštěvují workshopy, kongresy zahraničních i českých lektorů.
Motto: Tanec a pohyb zvládne každý!

Martin:

Tanci jsem se začal věnovat cca před 17ti lety, kdy jsem navštěvoval různé kurzy salsy a bachaty vedený Michalem Sejkorou. K tomu se postupně přidalo závodní tancovaní latinsko-amerických tanců, brazilsky tanec zouk, westcoast swing a další. Domnívám se, že tanec není nutně o tom tancovat přesně kroky typické pro daný tanec, ale vnímat muziku a snažit tanec užít a improvizovat a blbnot. Tento trend můžeme vidět všude kolem sebe, kdy různé prvky z různých tanců se vzájemně mezi sebou míchají, prolínají. Když tu byla bachata jako základní klasické kroky, už jsem do ní zkoušel nějaké prvky z jiných tanců. Samozřjmě je důležité znát z&aacut e;klady, ale proč dále nezkoušet i něco jiného :) Proto jsem i nazval tanec pro mě asi nejbližším "bachata fusion". V rámci vzdělaní navštěvují, různé kongresy a workshopy v zahraniční.

Podobné kurzy

Soukromé lekce bachaty

Soukromé lekce bachaty

Bachata Všechny úrovně Soukromé lekce
Soukromé lekce bachaty

Individualní termín podle domluvy s lektorem

5 lekcí × 60 minut

Ostrovní 17, Praha 1

Lektor Ilyas & Anastasia, taneční škola CORE DANCE Prague Bachata Academy by Ilyas & Anastasia

3 500 Kč
Zobrazit kurz