Individuální lekce zouku a společenských tanců s Jarkou
Praha 8 Soukromé lekce Zoukio Společenské tance Zouk Všechny úrovně

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Zoukio

Zoukio - taneční škola

Jarka Šmejkalová

Jarka Šmejkalová

Jarka začala spolu s partnerem Petrem Fidlerem na hodině salsy u Honzy Dvořáka v lednu 2011. Na navazujicí párty zkusili... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Oblečení a obuv závisí na vybraném tanci a společně jej vybereme před lekcí.

O kurzu

Soukromá lekce se odehrává na místě dle domluvy. V případě nutnosti pronájmu tanečního sálu je cena navýšena o nájemné. Lekce zpravidla domlouváme ve Flame Dance v Karlíně, cena pronájmu se zde pohybuje od 250 Kč za hodinu.

Skvělá volba jestliže:

 • Nestíháte pravidelné kurzy
 • Chcete individuální přístup
 • Potřebujete doučit některé kroky / prvky
 • Máte potíže s variacemi, které znáte
 • Chcete se posunout "jiným" tanečním směrem
 • Potřebujete si tanec zopakovat, zlepšit
 • Chybí Vám taneční protějšek
 • Znáte dobře jiný tanec a chcete si osvojit zouk

Délka lekce je 60 minut a více, podle dohody a Vašich potřeb, hodina může být 1, nebo se lze domluvit na balíčku lekcí či pravidelných lekcích.

Místo konání

Lekce nejčastěji probíhají v pronajatých sálech (od 250 Kč / hod. dle velikosti parketu). V případě, že máte možnost zajistit si vlastní prostor, není problém se domluvit i na této možnosti.

Učíme hlavně v Praze, případně na akcích, kde se nacházíme.

Tance

 • Zouk
 • Standardní tance
 • Latinsko-americké tance

Kurz učí Jarka Šmejkalová Jarka Šmejkalová

Jarka začala spolu s partnerem Petrem Fidlerem na hodině salsy u Honzy Dvořáka v lednu 2011. Na navazujicí párty zkusili kromě salsy také bachatu a po pár týdnech i zouk. Od té doby se scházeli i mimo párty a předávali si vzájemné taneční zkušenosti.

Po prvních letech ve stylu tradičního (Rio) zouk stylu našli zalíbení v méně klasickém stylu - neo a flow zouk. Největší inspirací jim v současné době přináší Mafie Zouker, Arkanjo, Xandy Liberato a Evelyn Magyari.

Společně vystupovali v zoukové skupině Toom Chick Chick s choreografií Ring my Bells. Vidět jsou také na WCS workshopech a tančírnách společenského tance. Vzhledem k myšlence "Kolik umíš tanců, tolikrát jsi tanečníkem" navštěvují společně hodiny baletu, příležitostně moderny a jiných tanců.

K výuce se dostali diky rozrůstajícím se prosbám přátel o pomoc s jejich tancem. Kromě individuálních lekcí se rozhodli pořádat workshopy zaměřené na techniku, vedení a následování či o rozšíření známých variací. Kromě Prahy se objevili také v Ostravě nebo v Jiříkovicích.

Stále se snaží rozvíjet především taneční techniku a vzájemné porozumění si na parketě ve spojitosti s hudbou. Právě hudba je pro ně specifická - nejraději mají originální, často akustické, a melodické skladby.

Podobné kurzy

Individuální výuka standardních tanců

Individuální výuka standardních tanců

Společenské tance Všechny úrovně Soukromé lekce
Individuální výuka standardních tanců

Individualní termín podle domluvy s lektorem

4 lekce × 45 minut

Náměstí Republiky 8, Praha

Lektor Vít Domorád & Simona Tejcová, taneční škola COOL DANCE

3 000 Kč
Zobrazit kurz