Street dance (mír. pokr.) s Libuškou
Praha 2 Pravidelná lekce TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Street dance Mírně pokročilí

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Libuška Tsukahara

Libuška Tsukahara

S hudbou jsem prakticky vyrůstala. Od malička jsem poskakovala po pokoji a v 7 letech jsem se dostala do baletního sálu.... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Širší tepláky nebo kraťasy, volnější triko a pevná čistá obuv, která nedělá na podlaze šmouhy.

O kurzu

Pro koho je kurz určený

Mírně pokročilí tanečníci (věnující se Hip-hopu nebo jinému streetovému stylu alespoň půl roku), dospělí a teenageři od 13 let (po dohodě možno i mladší).


Náplň kurzu

Kurz je zaměřen na techniku a správné provedení základních a pokročilejších kroků a pohybů nejpopulárnějších streetových stylů (Hip-hop, Hype, Lockin', Poppin', House dance, Break dance), přičemž hlavní náplní kurzu je Hip-hop. Kromě techniky daného tanečního stylu si z každé lekce odnesete také krátkou choreografii složenou z kroků, které se naučíte v první polovině lekce. Můžete se těšit na individuální přístup lektora, který vás bude opravovat a každému v kurzu poradí, pokud mu některý krok nepůjde. Cílem tohoto kurzu je naučit vás tancovat tak, abyste byli schopni tvořit vlastní kroky a choreografie.


Průběh lekce

Lekce začíná rozhýbáním formou izolací (hlava, ramena, hrudník, pánev, vlny) a taneční rozcvičky (základem je opakování základních kroků a pohybů Hip-hopu), následuje krátké společné protažení a posilování. Hlavní část lekce je věnována výuce nových kroků a pohybů prokládaná opakováním složitějších kroků a vazeb vyučovaných v předešlých lekcích. V závěru každé lekce se naučíte krátkou choreografii složenou z kroků a pohybů, které se naučíte v první části tréninku.

Kurz učí Libuška Tsukahara Libuška Tsukahara

S hudbou jsem prakticky vyrůstala. Od malička jsem poskakovala po pokoji a v 7 letech jsem se dostala do baletního sálu. S hip-hopem jsem se setkala poprvé v DDM Prahy 5. Po třech letech tancování v soutěžních skupinách jsem se začala více věnovat freestylu a jenotlivým streetovým stylům. Momentálně mě nejvíc baví b-boying, house, poppin', hip-hop, salsa.

MÉ MOTTO: "Tanec je umění, které umožňuje divákovi vidět hudbu a tanečníkovi vyjádřit své emoce."

Účastnila jsem se mnoha workshopů a lekcí pod vedením těchto lektorů: Radek Brusch, Linda Rančáková, Svatka Kobzová, Angel Pop, Sabina Škodová, Monika Rebcová (moderna, afro), Věra Akahomen (jazz, balet), Tomáš Protivínský, Tomáš Smička, Matěj a Michal Zvara, Funky Mike, Survivals crew, Sanchez, Martina Pirná, Marow, b-boy Iggy a Tomik, Miro, Cimmo, Straight Danger, a další ... :)

Taneční skupiny: Momentálně tancuji za: Street Force Project, AZN (Asia Crew) Byla jsem ve skupinách: TS Emotion, UniQue, Exka, Asijské kobylky