Shuffle dance pro začátečníky s Aďou
Praha 1 Pravidelná lekce TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad Shuffle Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad

TŠ Voilà Jiřího z Poděbrad - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro začátečníky (Shuffle dance dosud nedělali nebo se chtějí pořádně naučit základy tohoto tanečního stylu), pro dospělé a teenagery od 13 let (po dohodě možno i mladší).

Andrea Špaková

Andrea Špaková

Ahoj! Jsem Andrea a tancování shuffle se věnuju už nějaký ten pátek. Přišla jsem k němu úplně náhodou, když mi youtube... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Širší tepláky nebo kraťasy, volnější triko a pevná čistá obuv, která nedělá na podlaze šmouhy.

O kurzu

Náplň kurzu

Shuffle dance je hodně freestylový, a proto se zaměříme především na jednotlivé kroky a techniku. Kroky pak poskládáme do kratší i delších vazeb.


Průběh lekce

Na začátku lekce se vždy zahřejeme, následně protáhneme a krátce zaposilujeme. Cílem je uvolnit se a naučit se základní pohyby a kroky, které v průběhu lekce spojíme do vazby, kterou v závěru tréninku protancujeme.

 

Kurz učí Andrea Špaková Andrea Špaková

Ahoj! Jsem Andrea a tancování shuffle se věnuju už nějaký ten pátek. Přišla jsem k němu úplně náhodou, když mi youtube ve vyhledávači už po několikáté sám od sebe nabízel možnost: How to shuffle. Na začátku jsem vůbec nevěděla, co to je, a tak jsem si před třemi roky pustila první tutoriál. Zalíbilo se mi to natolik, že od té doby tančím shuffle všude a kdykoliv to jde.