Svatební tanec
Praha 2 Soukromé lekce Tanec pro všechny Svatební tanec Všechny úrovně

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Tanec pro všechny

Tanec pro všechny - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Pro páry.

Lektoři TanceProVšechny

Lektoři TanceProVšechny

Škola tance pro všechny již v Praze funguje již od r. 2012. Jejím hlavním hlavním mottem je, že "nejtěžší taneční krok... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Pohodlné společenské oblečení (košile, kalhoty, top, sukně), taneční či společenská obuv.

Cena je uvedena za CELÝ PÁR, do přihlášky uveďte pouze jednoho z vás.

O kurzu

Okamžik, který si zapamatujete navždy - Váš první novomanželský - svatební tanec. Užijte si jej již během jeho příprav. Kurz si užijete se svým partnerem či partnerkou a lektorem, který se o vás bude starat po celou dobu kurzu.

Cena je uvedena za CELÝ PÁR, do přihlášky uveďte pouze jednoho z vás.

Balíček 3 lekcí pro svatební tanec obsahuje vše, co je pro tuto událost nezbytné:

  • výběr hudby
  • volba tance
  • nácvik svatební choreografie a její procvičení, včetně simulace konkrétní orientace v prostoru

Svůj svatební tanec díky nám zatančíte perfektně a bez zbytečných nervů. Po jeho procvičení budete vypadat, jako když už tančíte roky a získáte potřebnou jistotu. Připraveným svatebním tancem s bravurou okouzlíte Vaše svatební hosty, pro které bude Váš tanec výrazným momentem svatby. Budete se cítit sebevědoměji a během Vašeho dne budete mít o jednu starost méně, na kterou budete muset myslet. Můžete si vybrat, jestli překvapíte bláznivou show, nebo romantickým svatebním tancem.

Co vám kurz přinese

  • Pomoc při výběru skladby
  • Sestavení svatební choreografie přímo na míru, berou se ohledy na důležité faktory, jako jsou místo svatby, svatební oděv a svatební obuv
  • 3 lekce po 45 minutách, kdy se naučíte svatební choreografii a důkladně ji procvičíte
  • Jedinečnou příležitost užít si tanec naplno

Kdy a kde kurz probíhá

Kurzy probíhají v průběhu celého dne, zpravidla od 9:00 - 21:00 včetně víkendů.

Na váš důležitý den vás připravíme v některém z našich tanečních sálů (Na Zbořenci 7, Praha 2 či Rýmařovská 561, Praha 9), popřípadě na jiném místě, které vám pasuje nejlépe.

Možnost zrušení lekce

  1. ne méně než 48 hodin předem

Kurz učí Lektoři TanceProVšechny Lektoři TanceProVšechny

Škola tance pro všechny již v Praze funguje již od r. 2012. Jejím hlavním hlavním mottem je, že "nejtěžší taneční krok je ten první - začít". Z něj vychází celé zaměření, které prolíná její všechny aktivity, že každý se může naučit tančit, jde jen o to se k tomu odhodlat. 

Specialitou školy je její zaměřením na výuku individuálních lekcích. Ty probíhají v klidném studiu v centru Prahy. Hlavními lektory školy jsou Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková, kteří získali za své aktivní kariéry titul mistrů ČR showdance a vítězů taneční ligy. Ve své praxi využívají svých zkušeností získaných v rámci kurzů trenéra a porotce nejvyšší třídy a stáží v Americe. 

V týmu Školy tance pro všechny jsou lektoři, kteří sami stále aktivně tančí a soustavně se vzdělávají. Díky projektům školy se naučili individuálnímu přístupu a naši klienti u nich především oceňují trpělivost, empatičnost a schopnost srozumitelně vysvětlit, jak tančit. 

Objednejte se  ještě dnes a roztančete se.