Taneční kurz Shuffle pro začátečníky (České Budějovice)
České Budějovice Pravidelná lekce Kalafa’s Shuffle Shuffle Začátečníci

Kurz bohužel není aktivní

Podívejte se na podobné lekce

Kalafa’s Shuffle

Kalafa’s Shuffle - taneční škola

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro začátečníky od 13 let.
Pokud je ti pod 18 let, napiš tuto informaci do poznámky v přihlášce (zašleme ti dodatečnou přihlášku, kterou je nutné vyplnit s rodiči a přinést na první lekci)

Týna Micková

Týna Micková

Ahoj, jmenuji se Týna. Je mi 18 let a učím kurzy shufflu v Českých Budějovicích. Tančit jsem začala ve svých 10 letech.... Číst více o lektorovi

Co si vzít s sebou

Boty se světlou podrážkou, pohodlné sportovní oblečení a tekutiny.

O kurzu

Přijď si zatančit a naučit se základní kroky Shuffle dance na kurz pro začátečníky!

Kapacita je omezena na 13 míst, proto se registruj rychle. Našimi kurzy prošlo více než 1 500 spokojených tanečnic a tanečníků, takže se nemusíš bát, že by ses to s námi nenaučil/a. Doposud se všechny kurzy všem zúčastněným velmi líbily a věříme, že se s námi Shuffle nejen naučíte, ale že si ho i zamilujete :) Kurz povede naše lektorka Týna, která je velice šikovná a tanec je pro ni obrovskou vášní.

Těšíme se, až společně uděláme první krok k naučení se nejlepšího party tance na světě!

Kurz učí Týna Micková Týna Micková

Ahoj, jmenuji se Týna. Je mi 18 let a učím kurzy shufflu v Českých Budějovicích. Tančit jsem začala ve svých 10 letech. Od té doby až doteď tancuji hip hop, který mě velmi baví. Ale nenaplňuje mě jako shuffle, který tančím téměř 2 roky. Narazila jsem na něj prostřednictvím Instagramu, kde jsem viděla videa od známých lidí ze Španělska. Neváhala jsem a začala jsem se učit podle různých tutoriálů. Byla to dřina a nejprve jsem si myslela, že to nezvládnu. Sebevědomí mi dodalo to, že právě někteří z těch známých tanečníků mi napsali, že se jim líbí má videa. Jeden z nich mě podporoval opravdu hodně a proto jsem to nevzdala. A teď? Plním si svůj sen, jelikož tento rok jedu do Španělska. Ale hlavně jsem vděčná klukům z Kalafa's Shuffle School, že mi umožnili plnit si svůj sen tím, že mohu zkušenosti předávat ostatním. Ráda bych Vás naučila kroky, komba a sestavy, abyste to mohli na parketu pořádně rozjet. Neváhejte, přijďte se se mnou naučit něco nového a poznat lidi, kteří milují to, co vy. Těším se na Vás!:)